Kilka miesięcy przygotowań, rozmów, rozmyślań, pisania, fotografowania, tworzenia i… wreszcie mogłyśmy się pochwalić naszymi pierwszymi wpisami na blogu oraz samym pomysłem na to, co będzie można tu znaleźć. W czwartek 20 kwietnia zaprosiłyśmy kilku zaprzyjaźnionych dziennikarzy i dziennikarek oraz specjalistów od PR, by w sympatycznej i niemal domowej atmosferze podzielić się informacją o uruchomieniu bloga. Byłyśmy z Magdaleną zachwycone, ponieważ wszyscy nasi goście bardzo pozytywnie przyjęli efekt naszej pracy. Wsparcie, które dostałyśmy będzie nas napędzało przez kolejne miesiące. A potem znów trzeba będzie zorganizować spotkanie ładujące baterie 🙂

Niespodziewanie dla nas, ale również dla siebie samego, na spotkaniu pojawił się… Rafał Maślak, czyli jeden z najprzystojniejszych Polaków. Jak się okazało był umówiony z naszym gościem, specjalistą od PR-u. Rafał obiecał nam, że poleci naszego bloga swojej mamie i dziewczynie! Cóż, my ze swojej strony możemy Was zapewnić, że Rafał Maślak „na żywo” jest równie przystojnym i kulturalnym mężczyzną jak w telewizji!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni na spotkaniu oraz naszym czytelniczkom, które wysyłają do nas pierwsze sygnały dotyczące bloga!

Ja szczególnie chciałam podziękować moim przyjaciółkom, które wspierały mnie w dniu inauguracji bloga i nie tylko – Kasi, Marcie, Gabi, Asi, Beacie i drugiej Beacie, właścicielce firmy Mapepina, która szyje wspaniałe ubranie, między innymi spódnicę, którą miałam tego dnia  na sobie. Dziękuję też dwóm Bartkom, Maćkowi i Tomkowi.

I dziękujemy Kuchni Spotkań Ikea za możliwość zorganizowania naszego spotkania właśnie u Was!

Ania
6 thoughts on “Zapraszamy, otwieramy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *